ART / Oil paintings / Oil painting 14598020
nr 1459 8020
Hjalmar Linde
(1864-1948)
Hjalmar Linde (1864-1948). Gårdsmotiv. Signed, dated -92. Oil on panel, 30x39, wear, damages.
OIL PAINTING, Hjalmar Linde (1864-1948), Gårdsmotiv. Signerad, daterad -92. Olja på pannå, 30x39 cm, yttermått inklusive ram: 40x47
Condition: slitage, skador
800
SEK 300
Monday April 4 2022
at 19:13:28
4/4 14:45:35